منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

امنیت و نفوذ

جدیدترین ها

 • ورمیکس چیست؟
  ورمیکس چیست؟
  بدون دیدگاه

  ورمیکس چیست ؟!!! ورمیکس عایق حرارتی و صوتی است که بصورت ملات خشک در پاکت […]

 • 9 ترند برتر فناوری جدید برای سال 2022
  9 ترند برتر فناوری جدید برای سال 2022
  2 دیدگاه

  امروزه فناوری با سرعتی سریع در حال تکامل است و تغییرات و پیشرفت سریع‌تری را امکان‌پذیر می‌کند و باعث تسریع نرخ تغییر می‌شود. با این حال، این تنها روندهای فناوری و فناوری‌های نوظهور نیستند که در حال تکامل هستند، امسال به دلیل شیوع COVID-19 بسیاری موارد دیگر تغییر کرده است و متخصصان فناوری اطلاعات را متوجه می‌شوند که نقش آنها در دنیای بدون تماس فردا ثابت نخواهد ماند. و یک متخصص فناوری اطلاعات در سال‌های 2021-2022 دائماً در حال یادگیری، یادگیری و یادگیری مجدد (اگر نه از روی ناچاری) خواهد بود.

 • مبلمان شهری ضرورتی برای سلامت شهروندان
  مبلمان شهری ضرورتی برای سلامت شهروندان
  بدون دیدگاه

  مطابق مصوبه کمیته زیبا سازی کلانشهرهای کشور در سال 1380، زیباسازی به کلیه اقدامات آگاهانه ای گفته می شود که توسط شهرداری ها برای ارتقای کیفیت محیط شهری صورت پذیرفته و شهر را برای زندگی ساکنانش مناسب تر می سازد. هدف زیبا سازی فراهم آوردن محیطی است که همه شهروندان در آن احساس لذت کنند.

 • نكات تابلو برق سردخانه
  نكات تابلو برق سردخانه
  بدون دیدگاه

  كليه قسمتهاي سيكل تبريد داراي مدار قدرت جداگانه باشد . كليه قسمتهاي داراي مداراعلام آلارم جداگانه باشد. كليه اواپراتورها در يك سيكل بايد داراي يك مدار فرمان ديفر است مشترك باشند ولي با توانايي قطع ديفراست هر اواپراتوردر هنگام عدم وجود برفك باشد .

 • مدیریت موثر
  مدیریت موثر
  بدون دیدگاه

  Developing effective management skills to deal with specific challenges and problems of each organization is the urgent needs of many businesses and organizations in the global competitive environment, rapid changing of technology and environment. The new tendency of training and development of successful organizations over the world today is developing effective skills in dealing with specific challenge of their own organization to reach their own mission and objectives in the new organization that characterized by networked, flat, flexible, diverse, global organization

 • پرسش نامه کسب و کار و تجزیه و تحلیل کارمند
  پرسش نامه کسب و کار و تجزیه و تحلیل کارمند
  بدون دیدگاه

  پرسشنامه‌اي که پيش رو داريد، به منظور بررسی شرایط لازم برای به وجود آوردن یک برند موثر و قدرتمند در شرکت های محصولات غذایی مي‌باشد. خواهشمند است سوالات را بدقت مطالعه کرده و به آنها پاسخ دهيد. لازم به ذکر است که از اين اطلاعات صرفاَ جهت تجزيه و تحليل در پايان نامه دوره کارشناسي ارشد در دانشگاه استفاده خواهد شد

 • چارت پترن های منتخب ارز دیجیتال و فارکس
  چارت پترن های منتخب ارز دیجیتال و فارکس
  بدون دیدگاه

  Translation is too long to be saved
  در تحلیل تکنیکال، انتقال بین روندهای افزایشی و نزولی اغلب توسط الگوهای قیمت مشخص می شود. طبق تعریف، الگوی قیمت یک پیکربندی قابل تشخیص از حرکت قیمت است که با استفاده از یک سری خطوط روند و/یا منحنی ها شناسایی می شود.

 • دروغی به نام امنیت اینستاگرام
  دروغی به نام امنیت اینستاگرام
  بدون دیدگاه

  دروغی به نام امنیت اینستاگرام: کلاه برداری در روز روشن با محبوبیت روز افزون اینستاگرام، […]

 • تغییرات آپدیت جدید اینستاگرام 2022
  تغییرات آپدیت جدید اینستاگرام 2022
  بدون دیدگاه

  اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا همیشه در حال تغییر و نوآوری و معرفی امکانات تازه از طریق امکانات و تغییرات آپدیت جدید اینستاگرام در سال 2022 برای جذاب نگه‌داشتن پلتفرم خود است. کاربران نیز همیشه دنبال قابلیت های جدید اینستاگرام ۲۰۲۲ هستند تا با جدیدترین ویژگیهای این برنامه بتوانند به شکل بهتری از آن استفاده کنند. در سال 2021 نیز جدیدترین تغییرات اینستاگرام زیادی وجود داشته و ویژگی های جدید اینستاگرام 1401 را در اختیار کاربران قرار داده است.

 • دانلود آیکون شبکه های اجتماعی لایه باز وکتور با فرمت Eps و Ai
  دانلود آیکون شبکه های اجتماعی لایه باز وکتور با فرمت Eps و Ai
  بدون دیدگاه

  دانلود از فری پیک برای طراحان سایت و طراحان گرافیکی و البته افرادی که در حوزه تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی و به طور کلی کسب و کارهای آنلاین فعالیت می‌کنند

تماس با ما