چارت پترن های منتخب ارز دیجیتال و فارکس

در تحلیل تکنیکال، انتقال بین روندهای افزایشی و نزولی اغلب توسط الگوهای قیمت مشخص می شود. طبق تعریف، الگوی قیمت یک پیکربندی قابل تشخیص از حرکت قیمت است که با استفاده از یک سری خطوط روند و/یا منحنی ها شناسایی می شود.

هنگامی که یک الگوی قیمت سیگنال تغییر جهت روند را می دهد، به عنوان الگوی معکوس شناخته می شود. یک الگوی تداوم زمانی رخ می دهد که روند به دنبال یک مکث کوتاه در جهت موجود خود ادامه یابد.

تحلیلگران فنی مدت‌هاست که از الگوهای قیمت برای بررسی حرکات فعلی و پیش‌بینی حرکات بازار آتی استفاده می‌کنند.

از آنجایی که الگوهای قیمت با استفاده از یک سری خطوط و/یا منحنی ها شناسایی می شوند، درک خطوط روند و نحوه ترسیم آنها مفید است. خطوط روند به تحلیلگران فنی کمک می کند تا مناطق حمایت و مقاومت را در نمودار قیمت شناسایی کنند. خطوط روند خطوط مستقیمی هستند که با اتصال یک سری قله های نزولی (بالا) یا فرورفتگی های صعودی (پایین) روی نمودار ترسیم می شوند.

درصورت بروز مشکل یا درخواست سفارش میتوانید از طریق شبکه های اجتماعی با کارشناس های پاسخگو در ارتباط باشید

واتس آپ : ۰۹۹۸۱۰۱۵۶۱۰ (۲۴ ساعته)

ایمیل ایرانیان پی سی : iranianp30ir@gmail.com

پرداخت توسط تمامی کارت های عضو شتاب انجام میشود و پس از پرداخت میتوانید فایل مورد نظر خود را دانلود فرمایید و محصولات دیجیتال تا 4 روز کاری درب منزل تحویل داده خواهد شد.

مشتری گرامی پس از پرداخت میتوانید در پیشخوان اکانت خود از وضعیت سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

مشتری گرامی پس از وارد کردن ایمیل و نام و نام خانوادگی به درگاه بانکی متصل میشوید و پس از پرداخت به صورت آنی لینک دانلود برای شما ارسال خواهد شد.