شیوه های جدید کلاهبرداری و خالی‌ کردن حساب مردم

♨️ در سال های اخیر رشد حملات فیشینگ موجب مخاطرات زیادی برای عموم مردم بوده و سرقت های حساب بانکی رشد چشمگیری داشته است بنابراین این نکته حائز اهمیت است که با فراگیری انواع روش های حملات فیشینگ و مرور اخبار روزانه بتوانید از دارایی های خود محافظت کنید. نفوذگران سایبری می توانند متداولترین و به روز ترین کلاهبرداری های فیشینگ را شناسایی و آن را اجرا کنند. به همین منظور، سعی ما بر این است که روش های متداول از حملات فیشینگ، اخبار به روز حملات هکرها و همچنین در مورد چگونگی دفاع از وقوع این گونه جرایم را به اشتراک بگذاریم.

عکس های ارسال شده توسط یکی از کاربران ما نشانه وقوع گونه ایی از حملات فیشنگ با متد فریب کاربر است که از سمت هکر ها ارسال می گردد. هکرها با استفاده از این ترفندها شروع به فریب کاربر کرده و او را ترغیب به باز کردن لینک و دادن اطلاعات شخصی میکنند. بدین ترتیب شخص نفوذگر موفق به دریافت اطلاعات کار بر شده و از همان اطلاعات برای بهره برداری از قربانی استفاده میکند.

⛔️ در صورت دریافت پیامک های متنی مبتنی بر ارائه دادن اطلاعات شخصی یا ورود به یک لینک مشکوک، سریعا پیامک مورد نظر را پاک کنید.