‍ فهرست نشریات Scopus مورد تایید وزارت علوم

پایگاه استنادی SCOPUS یکی از بزرگترین پایگاه داده های انتزاعی از چکیده ها و ادبیات مروری از مقالات می باشد که شامل مجموعه ی گسترده ای از نشریات ، کتب و مقالات کنفرانسی می باشد. گستردگی این پایگاه به حدی می باشد که از طریق محصولات آن بصورت کلی میتوان خروجی تحقیقات دانشمندان ، اساتید و دانش پژوهان را حیطه های مختلف علوم ، تکنولوژی ، بهداشت ، علوم اجتماعی، انسانی و هنر و غیره را بصورت ملموسی درک کرد.

اسکوپوس به عنوان شاخه ای از انتشارات الزویر شامل بیش 55 میلیون عنوان مقاله، کتاب و غیره در 21915 عنوان مجله و کتاب چاپ شده اند که دربرگیرنده بیش از 5000 انتشارات می باشد.

ایندکس Scopus به عنوان پایگاه استنادی معتبر و قابل قبول در سرتا سر دانشگاه های دنیا می باشد. بصورتی که در کشور ما نیز نشریات نمایه شده در این ایندکس دارای اعتبار بالایی نزد دانشگاه ها می باشند. توضیحات مربوط به این ایندکس را میتوان از طریق وبسایت Elsevier  یافت. همچنین بمنظور استعلام نشریات مجله ای نمایه شده در SCOPUS می توان به لینک تهیه شده در وبسایت Elsevier تحت عنوان journal title list مراجعه نمود. همچنین لیست کتاب های دارای این نمایه نیز در لینکی تحت عنوان book title list در فایل های اکسل با توضیحات و جزئیات کامل شامل ایمپکت فاکتور ها و غیره درج شده است.

تجربیات، مطالب مفید، نظرات یا پیشنهادات خود را از طریق واتس اپ یا درخواست پشتیبانی برای ما ارسال کنید.
شماره واتس اپ : 09981015610
برای ثبت درخواست پشتیبانی کلیک کنید.
ایرانیان پی سی