اخطار به استفاده کنندگان از هاتگرام و تلگرام طلایی
اخطار به استفاده کنندگان از هاتگرام و تلگرام طلایی
 هاتگرام، تلگرام طلایی و تمامی تلگرام هایی که با عنوان ضد فیلتر نصب کرده اید را پاک کنید.
به گفته دبیر شورای عالی فضای مجازی، “هاتگرام و تلگرام طلایی از تلگرام جدا و مستقل خواهند شد” و شاید دیگر خبری از کانال ها و گروه ها نخواهد بود.
علت تشدید فیلتر شدن پراکسی ها، این است که می‌خواهند مردم را از استفاده از پراکسی ها فراری دهند؛ ابتدا سرعت پراکسی را کاهش داده و سپس فیلتر می‌کنند، تا با این ترفند مردم را به سمت نرم افزارهای خود بکشانند.
تعداد اعضای کانال هایی نظیر کانال تلگرام طلایی، با جوین اجباری توسط اینگونه نرم افزارها در چند روز اخیر، به دلیل فیلترینگ پراکسی رو به افزایش بوده است.
طبق مطلب قبلی، در این نرم افزار ها لیستی از مخاطبین، کانال ها و گروه ها به آنها ارسال شده و از این طریق کانال های بسیاری نیز فیلتر شده است.
لطفا تلگرام اصلی و رسمی را از هم اکنون بر روی دستگاه خود از “منابع معتبری” مانند گوگل پلی و اپ استور نصب کنید و سعی کنید آنها را مرتب به‌روز رسانی و آپدیت کنید.
لینک دانلود Telegram اندروید از گوگل پلی:
لینک دانلود Telegram X اندروید از گوگل پلی:
لینک دانلود Telegram آی‌اواس از اپ استور:
لینک دانلود Telegram X آی‌اواس از اپ استور:
با ارسال این مطلب به دوستانتان، آنها را با خبر کنید و برای بازگشت آنها، پراکسی ها را با آنها به اشتراک بگذارید. سپس از آنها بخواهید ابتدا از حساب خارج شده (log out) و سپس تلگرام های به ظاهر ضد فیلتر خود را حذف کنند.