معرفی سه مودم روتر ایرانی + عکس
معرفی سه مودم روتر ایرانی
با فراگیر شدن استفاده از اینترنت روش‌های بسیاری برای اتصال به آن فراهم شده است. یکی از رایج‌ترین و معمول‌ترین روش‌ها، استفاده از فناوری ADSL است. برای اتصال به اینترنت با استفاده از این روش نیاز به یک دستگاه مودم می‌باشد. برند UTEL اولین و تنها تولید کننده مودم روترهای مخابراتی صددرصد ایرانی، قابل رقابت از لحاظ کیفیت و قیمت با برندهای مطرح خارجی می باشد.

این محصولات دارای گواهی تائیدیه نمونه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است و حاصل تلاش مستعد و چشمگیر مهندسین ایرانی و بومی سازی شده با توجه به نیاز مشترکین می‌باشد. در ادامه به معرفی این مودم روترها می پردازیم:

UTEL A304                                                                                                                                             


این محصول یک مودم-روتر دو بانده با توان برقراری ارتباط با اینترنت تا سرعت ۱۴ مگابیت در ثانیه جهت دریافت (دانلود) و سرعت ۲ مگابیت در ثانیه جهت ارسال (آپلود)، همچنین به‌دلیل بهره‌گیری از استاندارد بیسیم N توانایی ایجاد شبکه بیسیم (Wifi) با سرعت انتقال داده تا ۳۰۰ مگابایت در ثانیه را دارا می‌باشد.
علاوه بر یک درگاه تلفن (Rj-11) و چهار درگاه اتصال (Rj-45) دارای یک درگاه USB-26 است که امکان اتصال دانگل ۳G و به اشتراک گذاری حافظه جانبی را فراهم می‌آورد و با دارا بودن ۲ آنتن خارجی با قدرت ۵dbi از پوشش‌دهی بسیار مناسبی برخوردار است.
وجود فایروال DMZ ، NAT در مودم از شبکه شما در مقابل آسیب های بیرونی محافظت می کند و دستگاه با استفاده از قابلیت QOS می‌تواند ترافیک برنامه‌های مختلف را مدیریت کند. شما می‌توانید از این مودم در سه حالت PPPOE و PPPOA و همچنین در حالت بریج (Bridge) استفاده کنید. امکان تنظیم انواع شبکه های مجازی خصوصی نیز روی مودم وجود دارد و می‌توان به انواع VPNهای PPTP و L2TP و iPSec وصل شد. مودم A304 به‌منظور اشتراک گذاری اینترنت پرسرعت برای کاربران حرفه ای و سازمان‌ها طراحی شده و با بکارگیری استانداردها و قابلیت‌های کلیدی، یک انتخاب ایده آل و مطمئن می‌باشد.

UTEL A154                                                                                                                                                    

A154 یک مودم روتر سیستم است که از ۴ درگاه اتصال (Rj45) و یک درگاه تلفن (Rj11) و یک آنتن با قدرت ۵dpi بهره می‌برد و یک شبکه داخلی، سرعت ۱۵۰ مگابیت در ثانیه برای شما فراهم می‌سازد.
برای ایجاد امنیت از رمزنگاری‌های WPA ،WPA2 ،AES استفاده شده و وجود دکمه WPS بر روی دستگاه امنیت ساده و بسیار ساده و کاربردی را به ارمغان می آورد.
این مودم روتر امکان دسترسی کاربران و سیستم اولویت‌بندی انتقال داده‌ها را با بکارگیری فایروال و کیفیت (QOS) جهت برقراری ارتباط صوتی، دانلود انواع فایل‌ها و انجام بازی‌های رایانه‌ای بر روی اینترنت، برای شما فراهم می‌آورد.
 UTEL A151                                                                                                                                                   
A151 یک مودم روتر بیسیم می‌باشد که دارای یک درگاه (Rj 11) برای اتصال کابل تلفن و یک درگاه اتصال (Rj45) و یک عدد آنتن با قدرت ۵dpi می‌باشد. این محصول دارای استاندارد سری N می‌باشد و حداکثر سرعتی که می‌تواند به‌ شما برای برقراری ارتباط بیسیم فراهم آورد ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه است.
این مودم استاندارد امنیت WEP،  WPA،  WPA2 را به‌منظور امنیت دسترسی کاربر و روش رمز گذاری داده‌ها را پشتیبانی می کند. دکمه WPS راه اندازی آسان وایرلس را امکان پذیر کرده است و دکمه ON/OFF وایرلس نیز برای راحتی کاربر قرار داده شده است. وجود کیفیت خدمات (QOS) این امکان را به کاربر می‌دهد که یک شبکه ارتباطی بدون نگرانی را در تراکم ترافیکی تجربه کند.
سخن آخر
مودم روترهای UTEL محصولی است که توسط شرکت مخابراتی ارگ جدید تولید شده و توسط شرکت پرشیا سیستم  گارانتی گردیده و وارد بازارهای تجهیزات شبکه ایران شده است.
محصولات UTEL دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب بوده و یک انتخاب مطمئن و ایده‌آل برای کاربران حرفه‌ای و خانگی می‌باشد.

سایت رسمی یوتل : www.utelmodem.com

ایرانیان پی سی