بــن تخفیف؛ روشی برای خرید ارزا‌ن‏‌تر

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص ایرانیان پی سی هستید؟

آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از ایرانیان پی سی خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، ایرانیان پی سی با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟

آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز سازمان، شرکت، و دفتر کار خود را پیوسته از ایرانیان پی سی تامین می‏‌کنید؟

شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

مدت‏‌هاست که ایرانیان پی سی پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند.

پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد.

یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از ایرانیان پی سی!

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است.

معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند.

این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است.

با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است،

طرح بن، نگاه ویژه‏‌ی ایرانیان پی سی به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود.

با ایرانیان پی سی، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!

اما بن تخفیف چیست؟

بن تخفیف، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏‌شود.

در حقیقت شما پس از نخستین خرید از چمدان‌ کالا، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز “بن” که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم

• بن، امتیازیست ویژه که ایرانیان پی سی جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

• بن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.

• میزان دریافت امتیاز بن برای هر کالا متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.

• اگر در خریدهای قبلی امتیاز بن کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از بن در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و این میزان برای هر کالا متفاوت است، البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج چمدان‌بنی مصرف نشود.

• در حال حاضر اعتبار هر امتیاز بن از زمان دریافت آن ۳۰ روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف بن، باید برنامه ریزی کنید.

مثالی عملی نحوه تخصیص و استفاده از این طرح تشویقی را بیشتر بررسی کنیم

تصور کنید می‏‌خواهید کالای مورد نظر خود را که در این مثال قیمت آن یک ۱ میلیون تومان است خریداری کنید. همان‌ طور که می‏‌بینید در این مثال برای این کالا ۲۰ امتیاز بن به ارزش ۲۰ هزار تومان در‏نظر گرفته شده است. یعنی شما با خرید این کالا امکان بهره‏‌مندی از تخفیفی تا سقف ۲۰ هزار تومان در خریدهای بعدی خود دارید. همانطور که مشاهده می‌‏کنید بن دریافتی برای کالاهای مختلف متفاوت است.

برخی از کالاها امتیاز بن بیشتری اعطا می‏‌کنند و برخی کمتر. این امتیاز توسط الگوریتمی، با سنجش و محاسبه‏‌ی پارامترهایی از قبیل مبلغ کالا و میزان امکان اهدای تخفیف از سوی ایرانیان پی سی و چند پارامتر دیگر ارائه می‏‌شود.حال تصور کنید که چند روز بعد قصد دارید سفارش دیگری را ثبت کنید.

برای نمونه کالایی با قیمت ۸۰۰ هزار تومان همراه با یکی از لوازم جانبی با قیمت ۵۰ هزار تومان را انتخاب می‌کنید.در این مثال از ۲۰ بن قبلی، امکان استفاده از ۱۵ بن برای کالای اول و ۴ بن برای کالای دوم به عنوان تخفیف وجود دارد.

یعنی شما به جای ۸۵۰ هزار تومان، ۸۳۱ هزار تومان پرداخت می‏‌کنید. در ضمن برای کالای اول ۱۷ بن جدید و برای کالای دوم ۴ بن جدید برای خرید‏های بعدی دریافت می‌‏کنید.

پس از این خرید ۲۲ بن در حساب شما موجود است. یعنی تا ۲۲ هزار تومان دیگر نیز می‌‏توانید در خرید‏های بعدی تخفیف دریافت کنید. به عبارت دیگر شما با هر خرید علاوه بر استفاده از تخفیف در همان خرید برای خرید بعدی خود نیز تخفیف دریافت می‌‏کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که هر بنی که دریافت می‏‌کنید تاریخ صدور و انقضای خود را داشته و هر کدام تنها تا ۳۰ روز دارای اعتبار است و پس از آن منقضی خواهد شد.

آیا امکان انتقال بن به کاربر دیگری وجود دارد؟

در حال حاضر امکان انتقال بن بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای بن خود سودمند سازید.

آیا می‌‏توان از بن دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟

همان طور که گفته شد، بن طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت بن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد.

توجه داشته باشید که اعتبار بن دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

برای خرید هر محصول، از چه تعداد بن می‌توان استفاده کرد؟

میزان استفاده از بن برای کالاهای مختلف، متفاوت است و مقدار قابل استفاده بن، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و نیاز به وارد کردن کد یا اقدامی از طرف کاربر نیست.

البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج چمدان‌بنی مصرف نشود.

توجه داشته باشید که کالاهای عرضه شده در طرح پیشنهاد شگفت انگیز به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند، شامل این طرح نمی‏‌شوند.

آیا می‌توان در ازای بن خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟

بن برای استفاده در سایت ایرانیان پی سی طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف ایرانیان پی سی، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، بن خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.

آیا بن دریافتی خرید جدید به بن‏‌ های قبلی اضافه می‏‌شود؟

بله. با انجام هر خرید، مقداری بن دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. توجه داشته باشید که ذخیره کردن بن‏‌ها برای استفاده یکجا از آنها عمل هوشمندانه‏‌ای نیست. چرا که هر بن دارای تاریخ مصرف بوده و در صورت استفاده نشدن در دوره‏‌ی معین، اعتبار خود را از دست خواهد داد. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از بن ‏‌های دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از ایرانیان پی سی دریافت کنید.

همچنین، از آنجا که پیشنهاد شگفت انگیز یک طرح تشویقی و پروموشن است به کالاهایی که در این طرح خریداری می‌شوند، بن تعلق نمی‌گیرد.

درصورت بروز مشکل یا راهنمایی میتوانید از طریق واتس اپ با کارشناس های پاسخگو در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

واتس آپ : ۰۹۹۸۱۰۱۵۶۱۰ (۲۴ ساعته)

ایمیل ایرانیان پی سی : iranianp30ir@gmail.com

پرداخت توسط تمامی کارت های عضو شتاب انجام میشود و پس از پرداخت میتوانید فایل مورد نظر خود را دانلود فرمایید و محصولات دیجیتال تا 4 روز کاری درب منزل تحویل داده خواهد شد.

مشتری گرامی پس از پرداخت میتوانید در پیشخوان اکانت خود از وضعیت سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

مشتری گرامی پس از وارد کردن ایمیل و نام و نام خانوادگی به درگاه بانکی متصل میشوید و پس از پرداخت به صورت آنی لینک دانلود برای شما ارسال خواهد شد.